Eratund

Jooga eratunnid on hea võimalus selleks, et õpetaja saaks vaadata üle Sinu rühi, kehahoiaku ja mitte toetavad harjumused erinevate igapäevaste asendite ning joogapooside võtmisel. See on joogatund, kus õpetaja ja õpilane teevad üks-ühele koostööd. Iga jooga individuaaltund on loodud vastavalt õpilase vajadustele.

 

Tihti on valu ja ebamugevause tundmine kehas nõrkade ja/või ülepinges lihaste tulemus. Kui kõik lihased kehas teeksid tööd nii nagu loomulikult ettenähtud oleks ka pingeid ja valusid vähem. Ebaterve kehahoiak tekib traumade, vigastuste ja pikaajalise ebaloomuliku või laisa asendi hoidmisel. Kõike seda saab muuta ning tulemusi tunned juba peale esimest seanssi.

JOOGA ERATUND ON SULLE KUI:

  • Oled täiesti uus joogas ja ei tea kust alustada ning grupitunniga liitumine tekitab hirmu;
  • Oled juba praktiseerinud joogat mõnda aega aga tahaksid lasta oma kehahoiakud ja juba harjumuspärased joogapoosid üle vaadata, et liikuda järgmisele tasemele;
  • Koged erinevaid pingeid kehas ning soovid õppida terveid keha asendeid võtma nii joogas kui igapäevases elus;
  • Praktiseerid kodus, kas ise või online tundide järgi, kuid sooviksid, et üks-ühele korrigeeritaks su poose;
  • Oled jäänud joogarongist maha aga sooviksid uuesti alustada.

Miks on Vinyasa jooga sulle hea?

Vinyasa jooga annab võimaluse läheneda kõigile õpilastele individuaalselt. Lähtuda sünnipärastest eripäradest, sealjuures võttes arvesse igapäevaseid harjumusi ning rutiine, mis muudab keha. Muudab seda kuidas liigume ning kogeme oma keha antud hetkes ja ruumis. Praktiseerime turvalist joogat.

Koht:

City Yoga stuudios (Niine 11, Tallinn), mille asutajaliige ja üks omanikest olen alates 2015. aasta septembrist.

Õpetaja

PIRET LAASIK:

Olen olnud massöör-loodusterapeut aastatel (2011-2016) ja olen jätkuvalt kirglikult massaažiusku. Ühel hetkel aga mõistsin selleks, et luua päris muutust ning vabaneda valust või ebamugavusest kehas tuleb korrigeerida igapäevaseid harjumusi. Jooga osutus ideaalseks ning terviklikuks süsteemiks sellel teel. Jooga on justkui segu enesemassaažist, trennist ja teraapiast.

ERATUND

Nii individuaal, kui grupi eratunnid, toimuvad City Yoga stuudios (Niine 11, Tallinn) kokkulepitud ajal. Tund on ülesehitatud lähtudes õpilase soovidest ja vajadustest.

Broneeri aeg »

ESMASPÄEV

17:30-19:00

Vinyasa jooga – see tund sobib hästi, kui soovid kulgeda kiiremas tempos, kogeda keha piire läbi lihaspingutse ning leida meditatsiooni liikumises. Tund on kesktasemele.

Registreeri tundi »

SOOVITUSED: