Jooga ritriit Eco Hostel

Algus: 08/09/2018 - Lõpp: 09/09/2018

Kellaaeg: 11:00

Asukoht: Hara küla | EcoHostel

Öeldakse, et kord aastas võiks (või lausa peaks) inimene magama looduse sees, et lasta loodusel end tasakaalustada ja väge koguda. Kutsume koos ProjektKodu Retreat & EcoHosteliga teid kogema, et mis tunne on ööbida ürgsete mändide vahel, mustikapuhmaste keskel kõigi mugavustega voodis(!) indiaanistiilis tipitelgis. Ja seda looduskaunis Hara külas Lahemaa rahvuspargis, mis on ainult 60-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast.

Lisaks:
* Vinyasa ja Yin jooga Piret Laasik
* Hatha & Mindfulness 4h töötuba Devi Pereyra Kroll
* Põhusauna rituaal Piret
* Päikeseloojang Pireti lapsepõlve rannas
* Hilissuvine tähtede vaatlemine
* Taimsed ja kohalikku päritolu toorainest toidud Maarja Õunaste
* Taimeravi kogemuslik töötuba Sirkka Pintmann
* Shamanistlik rituaal
* Ekskursioon lähedal asuvates looduskaunites ja ajaloolise tähendusega kohtades.

Kogu see Lahemaa piirkond on mulle (Piretile) väga tähenduslik sest siin asuvad mu Põhja-Eesti juured. Ja minu suureks üllatuseks tekkis selline vägev jätkusuutlik hostel justkui üleöö mu tagaaeda. Tagaaeda ses mõttes, et mu vanaema ja vanaisa talust otse läbi metsa ja üle soo. Justkui keegi oleks teadnud, et sellised hipistiilis looduslähedased paigad panevad mu südame täpselt sama tugevalt põksuma nagu 5* hotellid. Olen palju mõelnud, et ma olen natuke nagu kahestunud isiksus, et jumaldan nii luksust kui maalähedust täpselt sama palju. Aga tegelikult see koht ongi ei rohkem ega vähem kui viis tärni. Ma nii usun, et sellised noored ja kohad päästavad ühel hetkel maailma.

Pärast seda nädalavahetust koged, mis tunne on, kui mõttesagedus on muutunud aeglasemaks ja fookus selgemaks, kuidas lasta (ravim)taimedel ennast toetada, ürgsel loodusel ennast kanda ja mõistad millisel maagilisel maal me elame.

Grupi suurus on 12 inimest.

Hind 145€ sisaldab:

* Ööbimine 2-4 kohalistes tipitelkides;
* Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid;
* Juhendatud joogatunnid ja töötoad;
* Põhusauna rituaal;
* ja tunne-oma-ümbrust-väljasõit.

Koha kindlustab ettemaks, mis on 35€ (ja tagastamatu, kui loobud kohast). Ülejäänud 110€ tuleb tasuda hiljemalt 25.08.2018.