VINYASA JOOGA

Vinyasa on füüsiline joogatund, milles olen ühendanud viimase kümne aasta jooksul praktiseeritud ja õpitud teadmised manuaalteraapiast, erinevatest massaažitehnikatest ning joogastiilidest. Vinyasa jooga tunnis on rõhk keha liikuvuse parandamisel, lihaste tugevdamisel, koordinatsioonil ning keha-meele koostööl. Vinyasa jooga ei sea reegleid ega pane piiranguid, iga tund on õpetaja looming ja kummardus õpilaste ees.

YIN JOOGA

Yin jooga on inimesele, kellel on koguaeg kiire, inimesele, kelle meel töötab täiskiirusel ja inimesele, kes soovib olla paindlikum (igas mõttes). Yin jooga erineb, oma yang-stiilis ametivendadest, pikkade passiivsete venituste ja üliaeglase tempoga. Iga venitus (ehk joogapoos või asana) liigub sügavale, süvalihastesse välja. Yin jooga tunnis hoitakse iga venitust 3-5 minutit, mis on piisavalt pikk aeg, et lihas “annaks alla” ja toimuks täielik lõdvestumine.

RASEDATE JOOGA

Imeline naine, palju õnne sulle, looduse ühe kõige müstilisema ime ehk raseduse puhul! Iga järgneva nädalaga koged järjest rohkem oma kõhubeebi liigutusi ja seda, et ruumi sinu kõhus hakkab jääma vähemaks kuni lõpuks kohtudki oma kauaoodatud pisikesega. Nüüd on õige aeg, et leida endale sobiv füüsiline liikumine, mis aitab ka eelseisvaks kulminatsiooniks ehk sünnituseks ettevalmistuda. Hea võimalus selleks on rasedate jooga.

 

 

ERATUNNID

 

 

ERATUNNID

 

 

Kursused &
sündmused

 

 

Kursused &
sündmused