Rasedate jooga

Rasedate jooga Tallinnas

Rasedate jooga toimub esmaspäeviti kell 12.00-13.30 @City Yoga Stuudio (Niine 11 | 4. korrus) tundi juhendab Piret Laasik

Imeline naine, palju õnne sulle, looduse ühe kõige müstilisema ime ehk raseduse puhul!

Iga järgneva nädalaga koged järjest rohkem oma kõhubeebi liigutusi ja seda, et ruumi sinu kõhus hakkab jääma vähemaks kuni lõpuks kohtudki oma kauaoodatud pisikesega. Nüüd on õige aeg, et leida endale sobiv füüsiline liikumine, mis aitab ka eelseisvaks kulminatsiooniks ehk sünnituseks ettevalmistuda. Hea võimalus selleks on rasedusaegne jooga. Oodatud on kõik rasedad alates 16-ndast nädalst, siis on rasedus kindlalt kinnitunud ja suurem väsimus ning iiveldus möödunud.

Iga tund koosneb nii teoreetilisest kui füüsilisest osast. Tunnid on sobilikud ka naistele, kes pole ennem joogaga tegelenud.

Raseduse ja lapse saamisega kaasneb suur füüsiline koormus naise kehale, mis võib kaasa tuua mitmesuguseid vaevuseid. Nende ennetamiseks on tähtis olla füüsiliselt aktiivne kogu raseduse vältel.

Füüsiline osa tunnist koosneb alati:
* hingamisharjutustest,
* vaagnapõhjalihaste tugevdamisest ja lõdvestamisest,
* joogapoosidest, mis aitavad tekitada kehas ruumi ja panevad vere kiiremini liikuma,
* vastupidavusharjutustest (ettevalmistus tuhudeks),
* kõige ehk kõige olulisem osa – teadlik keha lõdvestamine.

Tundi juhendab City Yoga stuudio üks asutajatest ja joogaõpetaja Piret Laasik.

Piret on hetkel ühe üheksa aastase poja ema ja nelja aastase kogemusega joogaõpetaja (ise praktiseerinud joogat regulaarselt viimased 8 aastat), olnud aastatel 2010-2015 MTÜ Ökobeebi asutajaliige ja lisaks ka rasedate massöör.

Oled oodatud!

info & registreerimine