Avaleht

Vinyasa jooga

Vinyasa_jooga_tallinn

Yin jooga

yin_jooga_tallinn

Jooga eratunnid

jooga_eratund_tallinn

Rasedate jooga

rasedate_jooga_tallinn

Pruudi tüdrukuteõhtu jooga

pruudi_tüdrukuteõhtu_jooga_tallinn

Minust

Oma esimeses joogatunnis käisin 2010. aastal Stuudio 108-s, kus alustasin Kriya Hatha joogastiiliga inspireeriva õpetaja Annika Nõmbergi juhendamisel. Sealt edasi liikusin juba Asthanga, Vinyasa ja Rocket seeriate juurde Joogaruumis, õdede Gerli ja Ereli Järve juhendamisel. 2014. aasta kevadel läbisin 200-tunnise Vinyasa joogaõpetaja intensiivkursuse Brasiilias.

Seal omandatud sertifikaat on tunnustatud Yoga Alliance ühingu poolt, pühendudnud õpetajateks olid David Lee Lurey ja Mirjam Wagner. Olen lõpetanud ka Eesti Pärimusmeditsiini eriala omandades nii massöör-terapeudi, taimeravi kui ka aroomiteraapia kutsed. Lisaks läbinud Reiki esimese astme koolituse.

Mis on jooga?

Minu jaoks on jooga kui elustiil mis aitab mul tunda ennast hästi iseenda kehas ja vaimus. Aitab olla parem inimene. Aitab mõista teist inimest tema kerguses ja raskuses. Annab mulle võimaluse märgata elu just siin ja praegu. Arvatakse, et joogaõpetajana oled sa koguaeg täielikus tasakaalus ja harmoonias ning sinu elu on justkui zen-aed. Jah ja ei. Ehk on seda tasakaalu grammivõrra rohkem, kuid see ongi see, mille pärast ma praktiseerin – püüdlus selle tasakaalu ja harmoonia suunas.

Miks ma õpetan joogat?
Võib öelda, et ehk olen olnud, üks nendest, kes on võrdlemisi täpselt ja varakult teadnud, et mis on see, mis ma tahan elus teha. Pärast oma elu esimest joogatundi (olin siis 22 aastane) mõistsin, et kõik ‘see’ on minu jaoks, kuigi ma sel hetkel veel ei teadnud, mis ‘see’ täpselt on tundus kõik väga selge ja arusaadav, justkui teadmised, mis olid minu sees aga olin need unustanud. Sealt edasi on kõik väga loomulikult liikunud nii jooga õpetamise kui oma joogastuudio juurde. Mind inspireerib inimkeha võimekus ja näha õpilasi võtmas poose, mida nad ise ka ei uskunud.

Lähenev sündmus

There are no upcoming events.

Kontakt

Yogatherapy OÜ

+372 5253948

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga