Vinyasa jooga

Oled oodatud Vinyasa jooga tundi!

 

Vinyasa on füüsiline joogatund, milles olen ühendanud viimase kümne aasta jooksul praktiseeritud ja õpitud teadmised manuaalteraapiast, erinevatest massaažitehnikatest ning joogastiilidest. Vinyasa jooga tunnis on rõhk keha liikuvuse parandamisel, lihaste tugevdamisel, koordinatsioonil ning keha-meele koostööl. Vinyasa jooga ei sea reegleid ega pane piiranguid, iga tund on õpetaja looming ja kummardus õpilaste ees.

Vinyasa jooga on sulle, kui sa:

  •  Kontoritööst tingitud pinges õlavöötme, probleemsete randmete ja “kinnise” kehaga joogatajale;
  • Inimesele, kes pole varem sporti teinud;
  • Joogamaailmas esimesi samme tegevale joogatajale;
  • (Harrastus)sportlasele. Jooga muudab keha liikuvamaks ja lõdvestab pinges lihaseid;
  • Toetuseks erinevatest vigastustest taastumisel;
  • Tavalisele inimesele, kes soovib iseennast paremini tundma õppida ja oma elukvaliteeti paremaks muuta.

Miks on Vinyasa jooga sulle hea?

Vinyasa jooga annab võimaluse läheneda kõigile õpilastele individuaalselt. Lähtuda sünnipärastest eripäradest, sealjuures võttes arvesse igapäevaseid harjumusi ning rutiine, mis muudab keha. Muudab seda kuidas liigume ning kogeme oma keha antud hetkes ja ruumis. Praktiseerime turvalist joogat.

Koht:

City Yoga stuudios (Niine 11, Tallinn), mille asutajaliige ja üks omanikest olen alates 2015. aasta septembrist.

Õpetaja

PIRET LAASIK:

“Minu jaoks on jooga, kui elustiil, mis aitab tunda ennast hästi iseenda kehas ja vaimus. Aitab olla parem inimene. Aitab mõista teist inimest tema kerguses ja raskuses.”

ESMASPÄEV

17:30-18:45

Vinyasa jooga – see tund sobib hästi, kui soovid kulgeda kiiremas tempos, kogeda keha piire läbi lihaspingutse ning leida meditatsiooni liikumises. Tund on kesktasemele.

NELJAPÄEV 

19:00-20:15

Slow Flow Vinyasa – see tund on sulle, kui oled joogas täiesti uus. Selles tunnis õpime kõiki joogapoose samm-sammult ning otsime heaolutunnet rahulikus tempos. Tund on algtasemele.

SOOVITUSED: