Skip to main content

Miks on rasedate jooga kasulik?

Jooga on vaim-keha-vaim praktika, mis ühendab füüsilisi asendeid, lõõgastust ja hingamistehnikaid. See on kohandatud rasedate keha jaoks ja on tavaline kehalise aktiivsuse vorm, mida kasutavad rasedad ja soovitavad tervishoiutöötajad. Väidetavalt on see nii füüsilisele kui vaimsele tervisele kasulikum kui kõndimine ja tavalised sünnieelsed harjutused. Uuringud näitavad, et see annab rasedatele võimaluse edendada heaolu ja arendada sidet oma lapsega.

Together We Build Dreams

Soovid osaleda rasedate joogas?

Täida allolev vorm

Rasedusaegne füüsiline ettevalmistus sünnituseks

Praktiline online kursus, kus pikaajalise kogemusega ämmaemand Ingrid Kaoküla ja rasedate jooga õpetaja Piret Laasik juhatavad sind struktureeritult läbi teemade nagu: rasedus, sünnitus, hingamine, kehaasendid, üleüldine heaolu ning meelestatus. Kursus on kujundatud 6-osaliseks, kus iga osa võib tähistada nädalaid, mil soovituslikult läbid koolitust või kiiremini sulle sobiva aja jooksul. Juurdepääs kursusele on 6 kuud ostu sooritamise hetkest.

+ Facebook grupp motivatsiooniks, seal puudutame ka 4. trimester mõistet ning sünnitusest taastumist, juurdepääs piiramatu.
Kursuse hind on 119€. Olete väga oodatud!

Kursust tutvustav video

Kutsume sind osalema ja praktiseerima, sulle sobival, vabalt valitud ajal! Sellel kursusel oled alati esireas, saad vajadusel võtta pause ja kerida tagasi nii, et ükski sõna või harjutus ei jääks vahele või arusaamatuks. See kursus kulgeb sinu tempos!

By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you won't find any better!

Carly Young, ThemeNectar

It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering questions and made me feel at ease. The design ended up being better than I could've envisioned!

Jeff Gemmell, ThemeNectar

I'm wondering why I never contacted these guys sooner! They have commendable talent in their fields and knocked my concept out of the ballpark. An amazing experience!

Mark Levin, ThemeNectar

Ma olen 38 nädalat rase, kas ma saan ka osaleda?

Ma ootan juba teist beebit, kas siin on üldse midagi uut mulle?

Ma ei oska joogat teha ja ma ei paindu - kas ma saan ikka osaleda?

Varasem joogakogemus või paindlikkus ei ole eelduseks kursusel osalemisel – kogemus ja liikuvus tekivad praktikat tehes.

Mul ei ole joogamatti ja ruumi kodus, et joogat teha...

Mul on riskirasedus?